• California •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

• California •

• It's Californication •
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 just me. Gint.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




just me. Gint. Empty
RašytiTemos pavadinimas: just me. Gint.   just me. Gint. EmptyPen. 03 26, 2010 8:28 am

So, po ilgų barnių ir nesutarimų, tėveliai visgi davė man Gintarės vardą. Dėl antrojo nesu tikra, lyg ir mamukas išrinko, pasitarė pati su savim ir įrašė antrąjį vardelį-Simona xD. O trečiasis jau mano išmislas-Melanija. So, turite teisę vadinti taip, kaip tik patogiau xDD~

Esu gan nemažas padaras, kadangi gimiau 93-iųjų rudenį. Spalio pabaigoje atšvenčiau 16-ąjį gimtadienį. Na, tiems kuriems bendraujant su žmogumi turi įtakos jo zodiako ženklas, pasakysiu, kad esu skorpionas. Yeah, moku būti piktas, niūrus, skaudžiai geliantis padaras.

Hmm,dabar.. pomėgiai? Jų yra įvairių, bet kaip ir daugelio, matyt bus muzika. Talento God'as man pagailėjo, bet klausyti juk nieks neuždraus. Kartais mėgstu palakstyti lauke su fotiku, pagaudyti kadrų, mielų širdžiai. Nemažą dalį mano laisvalaikio užima kūryba. Niekada nebuvau linkusi labai teigiamai vertinti savo gebėjimo dėlioti žodžių, bet tiesiog tai labai mėgstu. Juk nuostabu po įtemptos, žiauriai nenusisekusios, arba atvirkščiai-nuostabios dienos,grįžti namo ir išlieti emocijas bei jausmus ant popieriaus skiauitės. Vėliau tos pavienės frazės pavirsta proza arba eilėmis.

Na ką, lyg ir einu į pabaigą, kadangi dėl fantazijos stokos nesugalvoju ką daugiau galėčiau papasakoti apie save xDD~
Pridursiu ir savo silpnybes. Dieeeevinu vyšnias, yeah, gyvenimas be jų-ne gyvenimas. Į antrą vietą lekia citrinos. Derinukas gal ir keistas, bet be jų kvapo, kaip ir be ryškiooos geltonos spalvos tieisog neįsivaizduoju savo pasaulėlio. Dėl tos "Geltonos manijos" dažnai draugų esu vadinama Sunshine xDD~ Keista,i know. Šiaip kalbant apie pravardes turėčiau paminėti, kad daar esu vadinamas Gynte,Yntu,Gintuku,Gint butukas(kniiisa šita),zuikutis(ne ką mažiau knisa), BiS'iorka.

So,jeigu nepatingėjus perskaityti visų šių bereikšmių eilučių, jums pasistojo vienas kitas klausimėlis-pirmyn, stengsiuos atsakyti xD.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




just me. Gint. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: just me. Gint.   just me. Gint. EmptyPen. 03 26, 2010 7:42 pm

Ir visvien tu GSM pravardę pamiršti. xDDD
Atgal į viršų Go down
Taylor Gahan
the darkest star.*
Taylor Gahan


Pranešimų skaičius : 503
Join date : 2010-03-24

Veikėjas
Amžius: 23
Namo pavadinimas:
Antroji pusė: Dave Gahan

just me. Gint. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: just me. Gint.   just me. Gint. EmptyPen. 03 26, 2010 7:54 pm

pamiršta, nepamiršta, vistiek ją myliu xDD
Muah ;***
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




just me. Gint. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: just me. Gint.   just me. Gint. EmptyPen. 03 26, 2010 7:55 pm

Aš irgi, aš IRGI! xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




just me. Gint. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: just me. Gint.   just me. Gint. EmptyPen. 03 26, 2010 7:57 pm

reikėtų man naujo paso,su prierašu prie vardo GSM xD~
Danke,žmogai <333~
Pasijutau tokia..mylima. Awwwwww...ww.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




just me. Gint. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: just me. Gint.   just me. Gint. EmptyŠt. 03 27, 2010 12:53 pm

Prisiminiau, kad čia yra tik keli žmogai,jau patrę traumą nuo mano snukelio,sau,patraumuiosim ir kitus xDD.

helloooo xD
just me. Gint. 20jhjt2

huh..
just me. Gint. 28kkg9d

yeah,sutraumavau nepataisomai. pardon, ppl.
Atgal į viršų Go down
Orchid Bloom

Orchid Bloom


Pranešimų skaičius : 141
Join date : 2010-03-20
Age : 31
Miestas : Ukmergė

Veikėjas
Amžius: 23
Namo pavadinimas: Sparrows st. 24
Antroji pusė: -

just me. Gint. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: just me. Gint.   just me. Gint. EmptyAntr. 03 30, 2010 1:43 pm

Uuu, Gintarė : )) Laaabas : DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




just me. Gint. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: just me. Gint.   just me. Gint. EmptyTr. 03 31, 2010 10:23 am

Yeah, ta pati xDD~
Haaaaai xDD.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





just me. Gint. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: just me. Gint.   just me. Gint. Empty

Atgal į viršų Go down
 
just me. Gint.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
• California • :: • nebe RPG • :: • susipažinkime •-
Pereiti į: