• California •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

• California •

• It's Californication •
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Baras

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 8:23 pm

Turėdama vieną iš mažai turimų laisvų vakarų, Jenna nusprendė šiek tiek duoti sau laisvės ir atsipalaiduoti. Lengvai nusigavusi iki šito baro, nusprendė stabtelti. Vienas kitas kokteilis tikrai nepakenktų. Įžengsu į vidų ir nustebusi žmonių gausumu nusprendžia eiti tiesiai prie baro, gauti taip išsvajotų kokteilių ir toliau eiti savaig keliais. Priėjusi prie baro, atsisėda ant kėdės, grakščiai užsikelia koją ant kojos ir užsisakiusi kokteilio apželgia žmones aplik. Pasukusi galvą į šoną kiek nustemba pamačiusi pažįstamą veidelį.
- Ventura?- ramiai, su nedidele ir neryškia nuostaba paklausia, laukdama kol mergina atkreips dėmesį į Jenną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 8:30 pm

Mėgaudamasi vakaru mergina net nepagalvojo sutikti pažįstamu todėl išgirdusi savo pavardės skambesį ne iš savo lūpų atsisuka į objektą kuris skleidė garsus. Pamačiusi, kad tai jai pažįstamas žmogus Cassie veidą iškart papuošė šypsenėlė. Ji atsisuko į Jenn. Žinodama kaip ši daug dirba linksmai su lengva ironijos gaidele ištarė.
- Oooo ir ką gi užimčiausias žmogus pasaulyje veikia šiame bare? - nusijuokus Ventura nuslysta nuo kėdės ir kaip pridera apkabina draugę.
- Jenna... Šimtas metų - nužvelgusi pašnekovą išsišiepia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 8:41 pm

- Ir užimčiausias žmogus gali sugalvoti išgerti.- Pasako pati apkabinusi draugę ir šyptelėdama, tačiau šypsena nesiekė akių, kuriuos kaip visada liko šaltos.
- Ko jau ko, bet tavęs tikrai nesitikėjau čia sutikti. Kokie vėjai atpūtė?- pasiteirauja. Sulaukusi savojo kokteilio, Jenn linkteli padavėjui, ir lūpomis liesdama šiaudelį, įsmeigė akis į Cassie.
- Šimtas ir du,- dar galiausiai atsako į Venturos komentarą.
Lėtai gurgštelėjusi gėrimo, ir laukdama atsakymų į dar nepateiktus ir pateiktus klausimus, Jenn galiausiai atsitraukė nuo savo taurės, ją laikydama viena ranka.
- Kaip tavo gyvenimas? Karjera? Meilė ar šeima?- pabėrė visą klausimų litaniją, nes vis dėl to senai matytos draugės pasiilgo, ir smalsumas itin kuteno, tad ir teko teirautis pikantiškų dalykų apie Cassie.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 9:07 pm

Vis dar stovėdama atsakė į draugės klausimą.
- Juk žinai mane, man patinka šitaip leisit laiką - nusijuokus ji vėl įsitaisė ant kėdės. Išgirdus daugybę klausimų ji šyptelėjo ir įsipatoginus kėdėj ėmė atsakinėt.
- Gyvenimas pakenčiamas. karjera palyginti neblogai, šeimų ir meilių neturiu išskyrus tave mieloji. - vėl pridėjusi ironijos prieskonio balse juokdamasi atsakė į visus klausimus trumpai ir aiškiai.
- O kaip pas pačią viskas klostosi? - nenorėdama švaistytis bereikalingais žodžiais uždavė visas sferas apibūdinantį klausimą ir gurkštelėjo alaus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 9:21 pm

- Kaip visada, atsidavusi darbui ir karjerai,- vypteli Jenn, vėl gurgštelėdama kokteilio. Nesiruošdama gilintis į savo gyvenimo aktualijas, sėkmes nesėkmes ir aplamai nenorėdama kalbėti apie save, Jenn mikliai pradėjo sukti galvą dėl klausimų, kurie nuskutų kalbą nuo asmeniškumų. Kad ir kaip nemėgo nereikalingų pliurpalų, visgi ji ne sena boba ir tikrai nedirba turgui, todėl tuščiais pletkais laiko švaistyt net nesiruošia.
- Na, jeigu čia tikrai ruošiesi būti dažna viešnia, manau susitiksime dažniau,-pasako šiek tiek šyptėlėdama.
- Tik man keista,- veriančiu žvilgsniu nužvelgia Cassie.- Kaip mano gėrimų draugė, susiruošusi gerti, nepaskambino ir nepakvietė to daryti kartu,- kiek priekaištaujančiai pasako vis dar stebėdama draugę, tuo pačiu lėtai gurgšnodama jai atneštą gėrimą, ir vis skrandį užpildydama laipsniais.
- Vienatvė ne pati geriausia kompanjonė geriant, nes pasėkmės tikrai būna ne kokios,...- pasako savo įprastai lediniu tonu, turėdama omeny, kaip lengvai ir paprastai galia nusigerti sėdint tik nematomų draugų kompanijoj.
- Nebent tave pasiekė gyvenimo lūžis, kad bučiuoti šaligatvius ir stulpus atrodo geriausia išeitis..- pusiau klausiamai ir vikriai Jenn nukreipė kalbą atgla prie Venturos, bndydama šį bei tą naujo sužinoti apie senai matytą sugėrovę, kai šioji nelabai noriai viską pasakojasi.
Laukdama draugės pasiteisinimų, o gal ir atsirašymų, kas tikrai būtų paglostę Jenn savimeilę, tiesiog atsidavė kokteilio gėrimui, kad netempus gumos užsisakyti dar vieną, vis įkyriai ir naglai nenuleisdama akių nuo Cassie.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 9:35 pm

Klausydama pašnekovas Cassie karts nuo karot gurkšteldavo iš bonkes. Prasidėjus Jenn kaltinimams ji kaip visada tyliai nusijuokė nekreipdama dėmesio į draugės šaltumą nors ši jos savybę žavėjo Venturą. Pagaliau pasibaigus Jennos monologui Cass vėl pažvelgė į moterį ir prabilo.
- Gaš aš naujokė mieste ir tik norėjau išbandyti vietinį barą. - nusijuokus ji vėl pridėjo butelį prie lūpų.
- Ir aš tikrai nebandau nusigerti jei norėčiau graibyt žemę būčiau užsisakius vodkos o jei tūnočiau depresijoj būčiau gėrus viską iš eilės ir jau nebenusedėčiau ant kėdės - skambiai nusijuokus ji tuo pačiu atsakė draugei.
- O tu jei jau ėjai į barą ko man žinutės neparašei, m? Problemos darbe? Vienatvės troškimas? -prisimerkus pažiūrėjo į draugę vėl sugrįždama prie jos nes taip pat nemėgo apie save šnekėt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 9:52 pm

Jenn prisimerkusi stebėjo Venturą, ir klausėsi jos. Jai baigus aiškintis, ir taipogi baigus savo pokalbį klausimais, Jenn net nesiteikė iš karto į juos atsakyti, patempti gumą, ir šiek tiek pakaltinti draugę teikė nedidelį malonumą, ego patenkinimą, todėl ši ir ėmėsi būtent to.
- Naujokė mieste? Tai kodėl nedavei žinoti kad tu čia mieste?- ne žiauriai kaltinančiai ar priekaištaujančiai bet tiesiog paprastai paklausė..
- Atrodo, kad kažkas vodkės tikrai negeria,- palieka komentarą į šį draugės teiginį Jenn, savo prisiminimuose agaivindama faktą, kad Cassie tikrai nebuvo degtinės mylėtoja.
- O nuo alaus, auga pilvas,- dar pasako priekaištingai nužvelgdama drasugės figūrą, kuri buvo graži, ir kurią būtų tikrai gaila sugadinti su tokiu pigiu ir vyrišku šlamštu kaip alus.
Prasidėjus draugės priekaištavimui, krestelėjo plaukus į šoną, šiek tiek parodydama keistą išdidumą ar ignoravimą priekaištų.
- Jei aš būčiau žinojus kad tu mieste būčiau parašius,- pasako ramiai ir tyliai,- Bet kol dar neįsigijau aiškeregės galių, to nežinojau, o ir šitas baras netoli namų, todėl karts nuo karto užsuku išlenkt taurelės. Atsigaivint vakarui,- pasako paprastai faktą, kuris tapo kasdieninės rutinos dalimi.
- O ir vienatvės man atrodo ne taip siekiama, tada reiktų užsidaryt ir dingt iš akiračio, o kadangi to leist sau negaliu, tai vienišumo troškimą paslėpiau giliai, kad šis netikėtai nesugalvotų išlysti lauk, ir sugriautų visą mano karjerą ar santykius s u aplinkiniais.- kiek striukai atsako. Pabaigusi savo kokteilio taurę, ši vėl mosteli padavėjui, kad prieitų. Kol ji laukė, Jenn pastebėjo, kad kalba netikėtai pasisuko apie jos gyvenimą, todėl greit užsisakius dar vieną taurę Cosmopolitan kokteilio, sulelkė visą dėmesį į žmogų, sėdinti priešais, i uždavė klausimą, kuris nedavė ramybės.
- O čia ilgam ar tik trumpesniam laikui?- paklausia turėdama omeny kiek laiko draugė ruošias praleisti Californijoj.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 10:25 pm

Klausydama Jennos žodžių ji tik silpnai linksėjo lyg pritardama jiems. Pagaliau jai baigus ji vėl prabilo.
- Aš tik norėjau apsišniukštinėt ir nieko daugiau. - suvirškinusi tolesnius J žodžius toliau atsakinėjo.
- Taip negeriu degtinės todėl ją ir gerčiau nordama žemę pagraibyt, o nuo alaus pilvas auga kai nieko nedarai ir mauki jį pastoviai - vėl nusijuokusi lyg norėdama tai patvirtint ji atsigėrė alaus ir pasižiūrėjo į savo pilvą kuris toli gražu nebuvo išpampęs nuo gėrimo. Pastebėjus draugės aroganciją Cassie tik šyptelėjo žinodama, kad čia tikrai jos draugė, tokia pat tobulai nepasikeitus.
- Jooo žinau karjera yra viskas, o visa kitą žemiau - patvirtindama vos ne Jennos tapusį moto Cassie šį teiginį palydėjo juoku kuris beveik nesiliauna skambėti iš jos burnos išgirdus klausimą Ventura kaip visada atsainiu tonu atsako.- Nežinau, žiūrėsiu kas per miestas ir kaip man čia seksis, - lyg norėdama kažkuom įsitikinti vien akimis ji apsižvalgo bare.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 10:42 pm

- Prisgėrimas ne žemei graibyt, o greičiau jau padaryt ką nors kvailo,- konstatavo faktą, prisiminusi visus jaunystės išgėrimus ir visas pridarytas kvailystes. Akimirkai atitrūkusi nuo realybės ir paskendusi praeityje, bei išnirusiuose prisiminimuose, kol jos iš transo neprikėlė barkštelėjusi taurė visai šalia jos. Ji pasuko į padavėją, ir pamatė, kad šis vis dar laukia kažkokio ženklo. Jenn grubiai mostelėjusi ranka ir liepdama jam dingti pasisuka į Venturą, prieš tai gerai gurgštelėdama kokteilio.
- Taip, bet atrodo, tai svarbu tik man vienai,- vypteli.- Kai kurie liedžia sau tiesiog migruoti iš vietos į vietą. Atrodo sunku susitupėti viename mieste ilgiau nei kelis metus?- klausiamai nužvelgia draugę, prisiminusi, kad ši tikrai dažnai keliauja po visus miestus pirmyn ir atgal.
Kurį laiką patylėjusi, ir pasižvalgiusi po aplinkinius žmones, gal netyčia sutiks dar pažįstam veidų. Nepamačiusi nei vieno, ji gurgštelėjo kokteilio, mintyse suformuluodama dar vieną klausimą, ir pasisukadama į Venturą.
- O tai apsistoti kur turi?- paklausia paprastai.- Nes mano namuose visada bus vietos,- pasako nusišypsodama pasikėlusia šypsena, tačiau pasiūlymas ir kvietimas buvo nuoširdus ir draugiškas, koks tik galėjo išskristi į viešumą iš Jenn lūpų.
Ne tiek norėdama kad pas ją apsistotų Cassie, kiek nenorėdama palikti jos gatvėj, žiūrėjo į ją, laukdama ką ši pasakys. Galbūt šis pasiūlymas kuriam laikui apsistoti pas Jenn, Venturai pasirodys daug labiau gundantis ir malonus nei pasilikti kokiam viešbutį ir tik veltui leisti pinigus.
- Aišku, nebent nori leisti pinigus viešbučiui, ar juo labiau namui, kai kol kas dar neesi tikra kad liksi,- garsiai išdėstė smegeninėje besisukančias mintis draugei, parodydama kad ši jos neverčia keliauti pas ją į namus, o parodydama kad tai buvo elementariausias draugiškumas ir parodymas, kad ir kaip bebūtų Jenn nesiruošia Venturos palikti gatvėj.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 10:59 pm

Pagaliau pasibaigus Cassie alui, mergina pastato tuščią butelį ant baro ir atsako į pirmą Jenn argumentą.
- Aš tiesiog nekenčiu kai gyveni mieste ir laikui bėgant visi apie tave viską žino ir išnarsto po kaulelį - su pasišlykštėjimu balse ir veide tai ištarusi ji vėl akimis apsižvalgo lyg jau kas tai darytų.
- Be to keliavimas turi daugybę pliusų taigi nežiūrėk į mane lyg tai būtų nusikaltimas.- Išgirdusi Jenn pasiūlymą nustemba, bet veide to neparodo. Kadangi žinojo, kad draugė nėra mieliausias žmogus pasaulyje nenorėjo žaist jos gerumu, o ir mintis gyventi pas ją neatrodė tokia prasta. Bet vis dar norėdama įsitikinti ar pašnekovei nemušė per galvą kokteiliai paklausė:
- Ar tu tuo tikra? Turiu omeny ar galėtum gyvent su tokia nesusitupėjusia persona kaip aš? - vis dar galvodama, kad šis draugiškumo proveržis yra gana retas dalykas C ir J bendravime lieka patenkinta draugės pasiūlymu. Atsakydama draugiškumu į draugiškumą šyptelėjus pratęsia savo striuką kalbą.
- Vis dėl to nenorėčiau tau nepatogumų sukelt...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 11:14 pm

Net nesitikėdama, kad Cassie sutiks iš karto, ir vos Jenn pasiūlius lėks pirmu pasitaikiusiu momentu, Jenn jau buvo susigalvojusi patį svariausią ir patį teisingiausią argumentą.
- Jeigu trukdytum tikrai nekviesčiau ir nesiūlyčiau, pati manau tai puikiai žinai,- vypteli Jenn, žinodama, kad Cassie tikrai neblogai ją perpratus ir pažįsta.
- Galiausiai, jei susirastum čia darbą, ir patiktų, gal ir susitupėtum, na jei ne..- gūžteli pečiais,- Su pavadėliu prie lovos nelaikysiu pririšus.
Pasako kiek paprastai ir gūžteli pečiais. Pasakiusi svariausius argumentus Jenn dar nenusiramino. Nuspresdusi galutinai išsklaidyt draugės abejones, ši tik gurgšteli kokteilio.
- O ir aš žinodama, kad tikrai neliksi gatvėj, miegosiu ramiau,- pasako beveik tiesą, dėl ramybės. Tačiau nebūdama tokia rūpestinga ir galvojanti apie kitus, per daug ir nelaužytų galvos, juolab Ventura nemažas vaikas ir Jenn neprivalo ja rūpintis. Bet kad ir kokia savanaudė bebūtų, padėjimas draugėms, įeina į tą mažą ir siaurą sąrašiuką gerųjų savybių, kurios pasireiškia taip retai ir labai išsikirtiniais atbejais. Duodama tai suprasti ir Cassie, kad Jenn tikrai nesišvaisto gerumu ir ne kiekvienam yra dosni, parodydama savo išskirtiną požiūrį į draugę, bei pasakiusi viską ką norėjusi, kad ją įtiktinų, tik laukia ką į tuos argumentus atsakys Cassie.
- Juk žinai, kad kelis kartus nesiūlau, todėl arba sutinki, arba...- skėsteli rankom,- Ką gi, nieko nepadarysiu, tik jei nori ieškot laimės čia, manau gerai kai turi apsistoti už ką nereik mokėt, o ir apsistojimo laikas neribotas.- dar pasako, sukilus naujiems įtikinėjimo faktams.
- Galų gale praskaidrintum mano vienišės gyvenimą bent šiokia tokia kompanija.- dar pasako, susimąstydama kad ilgas gyvenimas, pragiventas vienumoje padarė tokią pasikėlusią kalę Jenn.
Vėl gerokai gurgštelėjusi kokteilio, Jenn laukė galutinio Cassie's verdikto.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 11:22 pm

Išklausiusi Jenn argumentų liko priblokšta. Nors ir pažinojo draugę gana neblogai, bet nesitikėjo tokių jos argumentų. Kadangi Dewan dažnai buvo traktuojama kaip kalė, Cassie dabar išsakė pirmą mintį iškilusią jos galvoje:
- O dar ta supuvus spauda sako, kad tu kalė. Kada nors už tai į juos paleisiu plytą. - visišku rimtu tonu pasakius ji žiūrėjo į Jenn. Pagaliau atsikvošėjus Cassie šyptelėjo.
- Vis dėl to aš labai vertinu šį tavo pasiūlymą, ir neatsisakyčiau gyvent su tavim. Šaunu turėt draugę - vis dar išlaikydama tą pačią šypseną veide Ventura davė suprast kaip teigiamai vertina Jennos poelgį. Galų gale mergina tarsteli faktą kuris išsirutuliojo iš šio vakaro pokalbio.
- Vis dėl to, Jenn tu geras žmogus, niekada tuo neabejojau, - pasakius gryną tiesą Ventura vėl palydi savo žodžius šypsniu ir iš odinio švarko kišenės išsitraukus kažkokią kupiūrą pameta barmenui už alų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 11:32 pm

Jenn tik šyptelėjo.
- Spauda gal ir nemeluoja, gal aš ir esu kalė iš didžiosios K,- vypteli,- tik ne su draugėmis,- pabaigia sakinį, pati nustebinta to ką pasakė. Atrodo, kad po truputį ši ima keistis.
- o su plytom juos pridaužyt manau teks ir už plekus, kad apgintum savo garbę. Tie mėšlo krūvos mėgsta iš nieko daryti intrigas, akd tik užsidirbtų pingių,- paniekinamai pasako.
Galiausiai pabaigusi savo kokteilį, ir nusprendusi kad šiandienai užteks, pastato tuščią taurę.
Išklausiusi visus pagyrimusi ir visas Venturos mintis, Jenn tik šypteli, nes retai apie save girdi tokius gerus žodžius ir frazes, kurie kaip ir kitų žmonių žeminimas pakankamai patenkina savimeilę. Jau visai patenkinta Jenn taipogi sumoka barmenui už koktelius, nepagailėdama arbatpinigių ir atsistojusi nužvelgia draugę.
- Einam?- galiausiai paklausia, nes vistiek nuovargis padarė savo ir Jenn nieko daugiau nebenorėjo kaip tik atsidurti savo lovoje ir ramiai užmigti, ir išsimiegoti. Ji net neabejojo, kad ir Cassie svajoja apie karštą vonią ir šiltą lovą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 EmptyŠt. 04 03, 2010 11:40 pm

Palaikydama pokalbį Cass tik linktelėjo.
- Taip jie tai daro, bet juk visiems reikia pragyvent , o man tai nerūpi, nes dažniausiai paskalos apie tave daro tavo gyvenimą įdomesnį, - nusijuokus ji vėl nuslydo nuo kėdės taip lyg ir sutikdama su Dewan pasiūlymu.
- Aha pats metas būtų, - šyptelėjusi nuo tos minties galų gale abi su Jenn pasišalino iš šios patalpos ir patraukė minėtosios personos gyvenamosios vietos link.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Baras
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Baras
» baras.
» Baras
» Baras
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
• California • :: Kalifornija :: Baras "Fox & Goose"-
Pereiti į: