• California •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

• California •

• It's Californication •
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kopos

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 9:07 am

Iki šiol nesusimąsčiusi ir neįsigilinusi į kalbančiuosius, Ash kilstyeli antakį ir atsisukusi pažiūri į atokiau sėdėjusius.
- O...taip. Na, gerai. Su manimi jis nežais.
Atsistoja.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 11:09 am

Prikanda lūpą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 12:08 pm

Stebi ką darys Ash.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 1:18 pm

Chanel Iman rašo:
-Tebūnie, tau kotletai juokinga.-sukikena.-Gal žinai geresnę temą?-tyliai sušnabžda.

-Ne.. Bet Ash ateina,- tarsteli.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 1:43 pm

-...ir tai nieko gero nežada..-pabaigia Rob'o sakinį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 1:55 pm

-Tu mano jaunystės draugė, nepamiršk, ok?- paklausia paskubomis nes Ash jau visai čia pat.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 1:57 pm

-Okey.-tyliai užmurma ir pažiūrėjusi į Ash, maloniai nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 1:59 pm

-Sveika,- atsistojęs pabučiuoja ją.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 2:55 pm

Jai prisiartinus,susiraukia ir stumteli Rob'ą kiek toliau.
- Sveikučiai.
Kandžiai mesteli.
- Rob'ai,gal norėtum supažindinti mus?
Kilsteli antakį ir toliau šaltutėliu tonu tęsia:
- Čia tikriausiai tavo n-tosios eilės pusseserė, kaip ir visos kitos,atspėjau?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 4:18 pm

-Ką?- apsimeta netekęs amo.- Čia.. čia mano jaunystės draugė Chanel,- apsimeta atgaves ama r šiuos žodžius pasako piktokai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 4:20 pm

- O taip,kartu žaisdavot smėlio dėžėje.
Kandžiai nusišypso.
- Rob'ai, tu laikai mane tokia kvaile?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 4:21 pm

-Ką?? Aš tau sakau, ji mano jaunystės draugė!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 4:22 pm

- Na,aš su savo draugais į pasimatymus nevaikštau. Neturiu tau ką pasakyti.
Ash apsisuka ir nuleidusi galvą, atsidūsta.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 4:23 pm

-Ash...- burbteli.- Tai ne apie tai ką tu galvoji, aš taip negalėčiau...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 4:25 pm

- Žinoma, tu tiesiog šventas angelas ir nieko negalėtum.
Pavarto akis ir sukryžiuoja rankas ant krūtinės vis dar neatsisukdama į jį.
- Gal aš visgi jums netrukdysiu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 4:30 pm

-Ei!-sušunka Ash.-Jis sako tiesą, duodu garbės žodį.-mesteli.-Patikėk, jei tikrai tau tai nepatinka, jog tavo vaikinas susitinka su senai matytu senu pažįstamu, aš tikrai to daugiau nebedarysiu ir dingsiu tuoj pat.-meiliai nusišypso.O taip Chanel visada gebėdavo įjungt savo aktorystės gebėjimus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 4:34 pm

Atsisukusi, Ash monotonišku šaltu balsu tarė:
- Taip, jis taip dažnai sako tiesą, kad tiesiog spėjau prie to priprasti. Ne,aš nieko prieš. Jis gali susitikinėti ir savo darželio laikų draugėmis. Man visiškai nusispjaut.
Baigusi, Ash patraukė atgal prie Ninos ir Sel.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 4:35 pm

-Tai ne pasimatysim ar dar kažkas kitas, dėl ko turėtum pavydėti.-įsijautusi išpyškina.-Tai tiesiog susitikimas...toks pat kaip, kad tu dabar esi susitikusi su savo draugėmis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 4:37 pm

- O,puikus palyginimas.
Kandžiai atkerta.
- Gerai,gal baikit man aikšintis, aš jums nebetrukdysiu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 4:43 pm

-Tai teisingas palyginimas.-truputį piktokai atkerta.-Be to...tai nepasiaiškinimas, o tiesiog bandymas įrodyt tau tiesą...-pamąsto.-ir dar...nėra ko baigt.Jei tau taip jau tikrai nepatinka...-atsisuko į Rob'ą.-Baigėm.-pakilo, pasiėmė savo rankinę, pasivalė smėlį.-Buvo malonu susipažinti.-apsimestinai šyptelėjo, bandydama kuo akivaizdžiau tai parodyti ir nutipeno link jūros.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 4:46 pm

- Yeah, aš tikra pabaisa, ar ne?
Gūžtelėjusi vėl įsitaisė prie merginų.
- Gadinu žmonėms gyvenimus.
Dirbtinai nusišypso ir krenkšteli.
- Gerai...ką veikiam?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 5:02 pm

-Nežinauuuuuu..-nutęsė.
Pradėjo piešti kempiniuką plačiakelnį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 5:04 pm

- Tu bent moki pakelti nuotaiką.
Tyliai sukikeno stebėdama vis dailėjantį spongebob'ą ant smėlio.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 6:46 pm

-Einu, susitiksim dar,- pasako Chanel ir nueina prie Ash.
-Ash...- bando kažką sakyti.- Tarp mūsų tikrai, tikrai nieko nebuvo, tu manim labai nepasitiki jai pamatai sėdint su kokia nors kita mergina ir taip supyksti...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 6:49 pm

Nė neatsisukusi Ash atsako:
- O, tai vadinasi kaltas mano nepasitikėjims? Gerai, aš pasitikiu tavimi o tu duokis su viskuo kas juda.
Gūžteli.
- Viską pasakei?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 EmptyKv. 04 01, 2010 6:53 pm

-Ash...- beprasmiškai burbteli.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kopos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kopos   Kopos - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kopos
Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
• California • :: Kalifornija :: Paplūdimys-
Pereiti į: