• California •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

• California •

• It's Californication •
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gatvė prie Larkspur

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Luke Mathers

Luke Mathers


Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-03-19
Age : 124
Miestas : Tauragė

Veikėjas
Amžius: 27 m.
Namo pavadinimas: Lombard st. 27
Antroji pusė: -

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyAntr. 03 30, 2010 8:51 pm

Cam, atsekęs čia Tay ir Robert'ą kaip koks seklys morka, sustabdo automobilį netoliese įėjimo. Paskubomis išsitraukia telefoną ir surinkęs gerai žinomą numerį, skambina.
Atgal į viršų Go down
https://california.forumlt.com
Taylor Gahan
the darkest star.*
Taylor Gahan


Pranešimų skaičius : 503
Join date : 2010-03-24

Veikėjas
Amžius: 23
Namo pavadinimas:
Antroji pusė: Dave Gahan

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyAntr. 03 30, 2010 8:54 pm

Ji pasirodė gatvėje. Įsidėusi į jo mašiną, atsiduso:
-ko?
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-03-19
Age : 124
Miestas : Tauragė

Veikėjas
Amžius: 27 m.
Namo pavadinimas: Lombard st. 27
Antroji pusė: -

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyAntr. 03 30, 2010 10:46 pm

Merginai įsėdus, lėtai pajuda iš vietos ir pasuka į pačią gatvę. Cam tyli, gniaužydamas vairą ir svarstydamas kaip tiksliau įkalti Taylor į galvą tai, ką jis nori pasakyti. Giliai įkvėpęs, užmeta ranką ant svirties ir perjungia pavarą. Vis dar nepasisukdamas į merginą, pagaliau nutraukia tylą.
- Leisk priminti tau, - tikrai nedraugiškai, gal netgi kiek grėsmingai pradeda, lėtai pasukdamas galvą į šalimais ramiai sėdinčią merginą.
- Tu esi susižadėjusi su Deivu. Tu nešioji jo kūdikį, - vėl tokiu pat balsu taria, itin pabrėždamas įvardžius. Vaikinas žiūri į Momsen akis kelias akimirkas, kol vėl pasuka galvą į kelią. Kadangi Dave jam tikrai geras ir daug ką reiškiantis draugas, Taylor irgi mylima, o Pattinson tikrai nekenčiamas, vaikinas verda pykčiu ir emocijomis.
- Ir tu miegi su padugnėmis, - tiesiog spjaute išspjauna, kišenėje žvejodamas cigarečių pakelių. Šiaip ne taip vieną įsikandęs, pridega virš skydelio laikytu žiebtuvėliu. Tarp savo kalbos vaikinas daro ilgokas pauzes, apmąstydamas kiekvieną žodį.
- Taylor, tu esi kalė, - galų gale netekęs kantrybės kalbėti ramiai ir šaltai, nusivaipo, pridėdamas visai kitokį, nebe tokį grėsmingą balso toną.
- Ir žinai ką? Aš tau neleisiu miegoti su visokiomis padugnėmis, - jau kiek besikarščiuodamas praneša, išpūsdamas dūmus. Sumosikavęs degančia cigarete, išleidžia gilų atodūsį. - Neleisiu, - pakartoja, kiek palinkdamas į priekį. Nors alkoholio išgerta tikrai nemažai, vaikinas dar sugeba normaliai apversti liežuvį ir laviruoti tarp automobilių.
- Tu juk nenori, kad visą tai sužinotų Gahanas? - iškelia antakius, žvilgtelėdamas į Taylor. Vyptelėjęs, įtraukia dar kažkiek dūmų. - Taip, tu gali miegoti su kitais, tu gali leisti laiką su padoriais vaikinas, bet jau ne su tokiomis.. padugnėmis, - vėl gi, spjaute išspjauna.
Atgal į viršų Go down
https://california.forumlt.com
Taylor Gahan
the darkest star.*
Taylor Gahan


Pranešimų skaičius : 503
Join date : 2010-03-24

Veikėjas
Amžius: 23
Namo pavadinimas:
Antroji pusė: Dave Gahan

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyTr. 03 31, 2010 7:28 am

išklausiusi visus jo žodžius, Taylor nuleidžia galvą. Tada vėl ją kilsteli:
-Kaip tu drįsti vadinti mane kale? pats besiduodamas su visom? Kaip drįsti aiškinti man apie moralę, meilę ir panašius dalykus, kai pats nieko nemyli? Kaip tu drįsti skaityti pamokslus, nieko nežinodamas?-vypteli ištarusi visą tai šiek tiek drebančiu balsu. Atėmusi iš Cam'o cigaretę, vypteli:
-Kaip pats minėjai, aš nėščia.
-Aš nemiegu su kitais. Dabar su visais ATSISVEIKINU. Nesupranti? Ne taip kaip tu, aš valdausi ir man užtenka vieno vyro. So. Su Patinsonu buvau tik tam, kad pasakyčiau, kad negalim matytis.
Ištaria ir nervingai pažvelgia per langą
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-03-19
Age : 124
Miestas : Tauragė

Veikėjas
Amžius: 27 m.
Namo pavadinimas: Lombard st. 27
Antroji pusė: -

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyTr. 03 31, 2010 7:40 am

Cam tramdosi, kad nepakeltų balso tono į per didelį aukštį ir nepradėtų rėkti ant šalimais sėdinčios merginos. Šiai pradėjus kalbėti būtent apie jį, vaikinas net suprunkščia ir nusuka galvą į langą, bandydamas kiek atvėsi ir nusiraminti. Galų gale giliai įkvėpęs, sutelkia visą dėmesį į kelią, kad netyčia nesukeltų kokios superinės katastrofos.
- Kalba eina ne apie mane, o apie tave. Aš dar niekam nežadėjau amžinos meilės ir kol kas nesiruošiu to žadėti, - vypteli, atsargiai sukinėdamas vairą. Automobiliai laksto kaip pašėlę, Cam net krūpteli, kai iš jo atimama cigaretė - paskutinis nervų išgelbėjimo būdas. Išleidęs gilų atodūsį, nusprendžia, kad dar ir dėl cigaretės peštis būtų per daug.
- Taip, tikrai, atsisveikini. Kodėl negali atsisveikinti su juo kur kavinėje, bare ar dar kur, bet po velnių, kam vilktis į kažkokį viešbutį? - pasistengia kuo ramiau išdėstyti, žvilgčiodamas tai į kelią, tai į Tay.
Atgal į viršų Go down
https://california.forumlt.com
Taylor Gahan
the darkest star.*
Taylor Gahan


Pranešimų skaičius : 503
Join date : 2010-03-24

Veikėjas
Amžius: 23
Namo pavadinimas:
Antroji pusė: Dave Gahan

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyTr. 03 31, 2010 7:43 am

-Todėl, kad jis manė, kad aš su juo dėl sekso, idiote. jeigu pastebėjai, jis mane nusitempė. O aš pastarosiom dienom, bandydama saugot įvaizdį dar vaikštau ant kablų, bet patikėk manim, kai būsiu stora ir nepaeisiu, vieną jų sugrūsiu tau kur nors labai giliai. Tas kūdikis atima visą mano energiją, nors nešoju jį tik tris mėnesius. Taigi kai jo nebegalėsiu pakelt, išsiliesiu ant tavęs,-vypteli ir pažvelgia į kelią, kur laviruoja kelios mašinos, su aiškiai išgėrusiais vairuotojais.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-03-19
Age : 124
Miestas : Tauragė

Veikėjas
Amžius: 27 m.
Namo pavadinimas: Lombard st. 27
Antroji pusė: -

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyTr. 03 31, 2010 7:56 am

Cam nutaiso skausmingą veido miną, merginai užsiminus apie tai, ką ji žada padaryti vaikinui. Vis dėl to nusprendęs patikėti Tay versija, jis pasisuka į merginą ir giliai įkvėpęs, nutaiso nuolankią šypsenėlę.
- Atleisk, kad šitaip išsiliejau... bet... žinai, kokie mano ir Robert'o santykiai. O dar ta mintis, kad tu atrodo išdavinėjai Dave... Ir dar viena mintis, kad tu niekada nebebūsi mano, - prieš paskutinį sakinį, Cam nusuka galvą į kelią ir leidžia sau tyliai, vos girdimai atsidusti.
- Žinai? Tu visada buvai iš tų merginų, kurios man tikrai rūpi, - gal kiek tylesniu, ne tokiu užtikrintu balsu kaip visada ištaria. Tai nereiškia, jog Cam neįsitikinęs. Tiesiog garsiai kalbėti apie savo jausmus jis nepratęs.
Atgal į viršų Go down
https://california.forumlt.com
Taylor Gahan
the darkest star.*
Taylor Gahan


Pranešimų skaičius : 503
Join date : 2010-03-24

Veikėjas
Amžius: 23
Namo pavadinimas:
Antroji pusė: Dave Gahan

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyTr. 03 31, 2010 8:00 am

-Yeah, yeah, whatever.-vypteli. Išgirdusi jo žodžius susiraukia ir į jį pasisuka:
-Jeigu aš tau rūpėjau, turėjai paskubėt,-šypteli. Šiaip, ji tikėjos, kad gahanas nepapapasakojo kokiu būdu Tay pastojo.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-03-19
Age : 124
Miestas : Tauragė

Veikėjas
Amžius: 27 m.
Namo pavadinimas: Lombard st. 27
Antroji pusė: -

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyTr. 03 31, 2010 8:09 am

- Tu puikiai žinai, kad tokiems žingsniams aš toli gražu nepasiruošęs, - pagaliau linksmai nusišypso, gana piktai dėbtelėdamas į priekyje sunkiai laviruojantį automobilį.
- Ar tau... su juo tikrai gerai? - iškelia antakius, kelioms akimirkoms atitraukdamas akis nuo kelio ir pasisukdamas į Taylor.
Atgal į viršų Go down
https://california.forumlt.com
Taylor Gahan
the darkest star.*
Taylor Gahan


Pranešimų skaičius : 503
Join date : 2010-03-24

Veikėjas
Amžius: 23
Namo pavadinimas:
Antroji pusė: Dave Gahan

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyTr. 03 31, 2010 8:10 am

-Aš su juo laiminga. Ir jį myliu. Geresnio nerasčiau,-nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-03-19
Age : 124
Miestas : Tauragė

Veikėjas
Amžius: 27 m.
Namo pavadinimas: Lombard st. 27
Antroji pusė: -

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyTr. 03 31, 2010 8:13 am

- Jei tik kas bus blogai - žinai kur kreiptis, - vėl išleidžia gana gilų atodūsį, nerangiai nukeldamas ranką nuo vairo ir užmesdamas jį ant Tay kelio. Leidęs sau vėl kelioms sekundėms akimis atitrūkti nuo kelio, Cam paglosto pėdkelnėmis dengtą merginos kūno vietą ir šyptelėjęs, vėl grįžta prie kelio.
- Kur tave vežti? Namo ar pas mane?
Atgal į viršų Go down
https://california.forumlt.com
Taylor Gahan
the darkest star.*
Taylor Gahan


Pranešimų skaičius : 503
Join date : 2010-03-24

Veikėjas
Amžius: 23
Namo pavadinimas:
Antroji pusė: Dave Gahan

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyTr. 03 31, 2010 8:14 am

-Žinau,-nusišypso.
-Mane.. namo. Jis turbūt jau laukia,-šyptlei.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-03-19
Age : 124
Miestas : Tauragė

Veikėjas
Amžius: 27 m.
Namo pavadinimas: Lombard st. 27
Antroji pusė: -

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyTr. 03 31, 2010 8:24 am

- Jis. Kodėl negali sakyti "Sušiktas Deivas" arba tiesios "Asilas"? - neišlaikęs nusijuokia, nors juoktis ir nelabai norisi. Jam tiesiog be galo apmaudu, kad Taylor atiteko ne jam. - Supratau supratau... Tu jį myli ir blah blah blah, - pavarto akis. Kaip tik tuo metu, Cam pamato, kad į juos parskrenda kažkoks neaiškios markės gerokai apdaužytas automobilis, kurio vairuotojas pamatęs Cam'o automobilį net nesiruošia. Likus vos kelioms sekundėms iki susidūrimo, vaikinas dar spėja staigiai, vienu ir ganėtinai stipriu rankos judesiu palenkti Tay į priekį, o vėliau ir visai sulenkti, kad nei viena jos kūno dalis nekyšotų stiklui byrant. Deja, pats apsisaugoti nespėja, todėl po ganėtinai stipraus smūgio, oro pagalvėms nesuveikus, Cam gerai kala galvą į vairą ir atsijungia.
Atgal į viršų Go down
https://california.forumlt.com
Taylor Gahan
the darkest star.*
Taylor Gahan


Pranešimų skaičius : 503
Join date : 2010-03-24

Veikėjas
Amžius: 23
Namo pavadinimas:
Antroji pusė: Dave Gahan

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyTr. 03 31, 2010 8:26 am

Žodžiu po visų bum bum, trakšt, babach ir panašiai, jei jau stovi, visi kraujuoja, o Taylor atsijungus guli, nes net Cam'o ranka nuo traumų neapsaugojo. Avarijos sukėlėjais skambina greitajai, ji apsirodo ir apžiūrinėja porelę.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-03-19
Age : 124
Miestas : Tauragė

Veikėjas
Amžius: 27 m.
Namo pavadinimas: Lombard st. 27
Antroji pusė: -

Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur EmptyPen. 04 02, 2010 1:50 pm

Išveža ten juos į ligoninę.
Atgal į viršų Go down
https://california.forumlt.com
Sponsored content





Gatvė prie Larkspur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė prie Larkspur   Gatvė prie Larkspur Empty

Atgal į viršų Go down
 
Gatvė prie Larkspur
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Gatvė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
• California • :: Kalifornija :: "Larkspur" viešbutis-
Pereiti į: