• California •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

• California •

• It's Californication •
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Damn. This is Dani.

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Damn. This is Dani. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Damn. This is Dani.   Damn. This is Dani. EmptyPen. 04 02, 2010 5:49 pm

Hėlloū my bitch kurių net nepažįstu. ;@*~

Esu Ugnė Esu tokia durnė, dažnai {beveik visada} nusišneku. So...Moku būti liūdna nebent per laidotuves ;D Šiaip būtų visai gerai praplėsti laidotuvių akiratį, nes jis labai mažas. >_< ;DDD Man 12 metų. Esu 6 - okė, tikiuosi greit būti ir 7 - okė xD*~~ Esu draugiška, draugų neturiu xD gerai, dabar jau į temą ;D*~~ Lankiau lėlių teatrą kelis metus {brr...tie atsiminimai xD}, o dabar lankau dramą :DD Mano šeimynėlę sudaro ; mama, tėtis, sesė ir brolėė ;DD ai pamiršau pasakyti, kad dar mano šeimą sudaro ir katinas su PC. ;DDD Gyvenu tokiame nuobodžiame kaime ,,Linksmakalnis'' ;D*~~ {jame totaliai nėra ką veikti xD}..;C o dabar jau tikriausiai jums visiems atsibodo tas mano nusišnekėjimas, bet dar nebėgsiu xD


Love that Damn. This is Dani. 286ab4bf53e850d274544f445f6b4dc5

Lov'inu daug ką ... ;D Lov'inu sėdėjimą prie pc, žiemą, vasarą, visas atostogas, krepšinį, facebook'ą, žalgirį, Twilight'ą, Hp, knygas, filmus, naktipiečius ir visą kitą maistą, hamburgerius, stars'us ir kitus forumus, sims'us {2, 3 ;D}, GTA, muziką, mp3, telefoną. va šiuos dalykus be galo myliūū <33 ;D

My favorite Damn. This is Dani. 721540

Book ; Pabėgimas, Twilight {visos sagos}, HP 1-7, Nebaigtas dienoraštis, Movies; Dirbtinis intelektas, x-men {visos dalys} Twilight, New moon, HP 1-6, Mano sesers globėjas. Colors; violetinė, pilka, juoda. Tė vė; Tv6, Mtv. Food'as; šaltibarščiai, haburgeriai, pica, karbonadai ir dar daug nesveiko maisto ;DD

Fuck that Damn. This is Dani. 01419d2ec6a153551fbdc603990feb06

Šhūūlė, melodramos, vorai {mano fobija xD}, fyfos, POP'sas, aukštakulniai, sijonai, Disney žvaigždės, lietuvių dainininkai, neskanūs vaistai, mega, Kauno Rytas, futbolas, dokumentiniai filmai, žmonės, kurie vaidina rimtus, sugedęs pė cė, nėdė, one.lt, savo veido ;DD vąą šitų dalykų nemėgstu ;DD

Nežinau ar čia pritapsiu prie jūsų, bet aaa...whaatever. x]]
Bai, bai. ;**
Atgal į viršų Go down
 
Damn. This is Dani.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Dani.
» Dani.
» Dani.
» Dani. ;**

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
• California • :: • nebe RPG • :: • susipažinkime •-
Pereiti į: