• California •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

• California •

• It's Californication •
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 artificialcurlyfied

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




artificialcurlyfied Empty
RašytiTemos pavadinimas: artificialcurlyfied   artificialcurlyfied EmptyKv. 04 08, 2010 5:15 pm

1. Tavo tikrasis vardas būtų baisiai nelogiška vadinti mane tikruoju vardu - jis baisus.
2. Tavo charakterio tipas. ISTJ.
3. Zodiako ženklas ir ar tiki horoskopais? Dvyniai. Ne, netikiu. Bet tikiu, kad būna labai panašių žmonių, kurių charakteriai sutapti gali beveik visais požiūriais.. ir tas nuo gimimo dienos nepriklauso.
4. Ko bijai? aukščio, skiepų, nežinomybės, mirties. Šiuo metu daugiau neišmąstau, bet visokių šliužų, kaip daugelis, nebijau.
5. Koks kitų žmonių elgesys tave trikdo (nervina)? rūkymas netoli esant kitiems nerūkantiesiems, totalus nusišnekėjimas esant nežinomiem žmonėm/pastovus nusišnekėjimas, pastovus kalbėjimas ir bla bla bla. Nesumąstau dabar daugiau.
6. Kuo tu išsiskiri is visų? dar kol kas niekuo. I think. Time wasn't 4 meh yet.
7. Ką darai kai supyksti? jei namie - užsidarau kambaryje, žliumbiu, klausau depresūchinės muzikos, sėdžiu kamputy ir spoksau į langą, mąstau, kodėl yra taip ir anaip. Jei ne, užsiraukiu ir nešneku su niekuo.
8. Ar esi tikintis i Dievą? kadangi pasiskelbiau esanti laisvamanė, krikšioniniškuoju netikiu. Bet turiu savo.
9. Ar rytais valgai pusryčius? tik išimtiniais atvejais nevalgau.
10. Dėl ko tavo manymu būtų galima paaukoti gyvybę? dėl visiškai sušikto gyvenimo arba savos mirties baimės. Ta prasme, kai bijai numirti skausmingai ir pan.. No fuckin idea why, kitų priežaščių nematau. Dėl meilės? Pfffffffff.
11. Ką moki tokio, ko kiti nemoka? nežinau.
12. Gėris ar blogis? žiūrint, iš kurios pusės čia klausimas.
13. Tamsa ar šviesa? night is my time. Tamsa.
14. Mirtis ar gyvenimas? like I said, jei bijai birties, ar nematai dėl ko gyventi, - prašau, mirk.
15. Arbata ar kava? abi! Ir tas, ir tas, labai gerai.
16. Šokoladas ar vanilė? vanilės nesu valgius (?). Juk vanilę, valgo, ania? Kad neapsimeluočiau, neatsakysiu, nes anilė nevalgiau.
17. Megstamiausias valgis? pica, koldūnai su mėsa, spagečiai...
18. Koks gėrimas skaniausias? nežinau. Geriu, kad išgyvenčiau, ką žinau, mėgiaumiausio gėrimo neturiu. Pienas galbūt, arba kakava. Oi, dar kava ir arbata gėrimai! Mat... prisiminiau.
19. Mėgstamiausia spalva? juoda, raudona ir balta - favoritiškiausios.
20. Žalingi įpročiai? jei iš tų rimtų - tai nei geriu alkoholio (ok, saldainiai labai skanuuu), nei rūkau, nei vatoju narkotikus.
21. Naminis gyvūnėlis? nemėgstu, nuosavo neturiu.
22. Laimingiausia diena tavo gyvenime? 2009-ųjų liepos 16-oji.
23. Brangiausias daiktas? iš materialinės psės? Pinigai. Pinigai verčia pasaulį suktis. Nenoriu būt materialiste, bet pinigų man reikia. Yra kaip yra.
24. Kokie filmai tau patinka? istoriniai, fantastiniai, detektyvai.
25. Ar tiki meile iš pirmo žvilgsnio? yes. Tikiu. Nors tai galbūt labiau susižavijimas. Whatsoever.
26. Galėtum bent vieną dieną nesišypsoti? jei tinkamos aplinkybės - taip, galėčiau.
27. Ką veiki laisvalaikiu arba ką veiki kai tau liūdna? laisvalaikiu būnu su draugais, žiūriu muzikinius kanalus/TV6 arba šiaip kokį filmą, sėdžiu prie pc (forumų priklausomybė), bimbinėju namie, klausau muzikos. Vasarą ketinu keist gyvenimo būdą. ne kardinaliai, bet labiau reikia gryno oro. Dėl liūdna - panašiai kaip ir supykus.
28. Ko niekada nelaikytum savo kambaryje? naminio gyvūno. Ugh.
29. Muzika tavo gyvenime. viskas! Tiesą pasakius, mano klausoma muzika man yra viskas. Nepernešu visokio popso, trance, dance, ir pan. Electro kartais nieko. Tokia lengva. Harris'as, Ferdinandai ir Depešai iš šitos pusės nieko visai. O aš klausau indie, alternative, britpop ir pan. Pačekinkit šitą daiktą ir suprasit: http://last.fm/user/artcurlyfied
30. Tavo moto. Posakis, kuriuo remiesi gyvenime. Anger is weakness, patience is strength. Kai išvydau šią frazęvienam klipe, nustėrau. Tobulai nusako mano požiūrį.
31. Gražiausia pasaulio moteris/vyras? gawd. Labai daug neišsirenku vieno. Bet last'e yra sąrašiuks.
32. Tai, ko nepasakei, ko dar nežinome, kas dar labiau padėtų pažinti? mmm. Nežinau. Klauskit, jei įdomu.

artificialcurlyfiedxx

[[ copy-paste. nemoku aprašymų rašyt. pastoviai lėvi gaunasi. xD ]]
Atgal į viršų Go down
 
artificialcurlyfied
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
• California • :: • nebe RPG • :: • susipažinkime •-
Pereiti į: